Hurtownia okularów przeciwsłonecznych
ASR - Szkoła Baletowa
Winyle Online - płyty gramofonowe
Cięcie wodą
Prywatny detektyw - ustalanie zameldowania
Dobry Psycholog Warszawa
Odzież damska hurt
Szybka Recepta
strona główna
Statystyki
Regulamin
Jak to działa
Kontakt
Dodaj stronę
Subskrypcja

ASR - Szkoła Baletowa

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt z mapland.pl ] [ edytuj ]
Jeśli Twoje dziecko chętnie uczy się nowych rzeczy, jest otwarte na zawieranie nowych znajomości i chciałbyś, aby rozwijało się szybko to lepiej trafić nie mogłeś. Zapraszamy do naszej Artystycznej Szkoły Rozwoju w Zielonej Górze, w której Twoje dziecko nauczy się wielu rzeczy, nawiąże relacje z rówieśniami, pozna swoją wartość. Szkoła prowadzi szeroki wachlarz zajęc począwszy od aktorstwa, baletu, przez taniec nowoczesny, kończąc na innych zajęciach. Zapraszamy wszystkie dzieci na pierwsze zajęcia z rodzicami, aby mogły zapoznać się z naszymi zajęciami, zobaczyli z autopsji czy zajęcia im się podobają i ... przyszli na kolejne zajęcia. Zapraszamy także rodziców, aby mogli zobaczyć jaki potencjał drzemie w ich pociechach! Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie pod telefonem. Nie czekaj, zadzwoń i ustal szczegóły. Zapraszamy serdecznie.
słowa kluczowe balet dla dzieci zielona góra, balet zielona góra
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2020-08-30
ważny do 2023-02-08 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://asr-szkola.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij